Адрас: 222712, г. Дзяржынск, пл. Дзяржынскага, 1

Тэлефон/Факс +375 (1716) 166-56-43

e-mail: pisma@dzerzhinsk.gov.by

Рэжым работы: у рабочыя дні - з 8.00 да 17.00, абед - з 13.00 да 14.00

Раённы Савет дэпутатаў

Мінская вобласць 222 720 г. Дзяржынск, пл. Дзяржынскага, 1, каб. 219

Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Саракач Аляксандр Іванавіч - старшыня Дзяржынскага раённага Савета дэпутатаў,

т. 8 (01617) 5-64-05

Прыёмны дзень - панядзелак

з 8.00 да 13.00

Бушыла Алена Барысаўна - галоўны спецыяліст Дзяржынскага раённага Савета дэпутатаў,

т. 8 (01617) 5-64-05

Спіс дэпутатаў Дзяржынскага раённага Савета дэпутатаў 28-га склікання

№ п / п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Выбарчая акруга

1. Баско Максім Валер'евіч Мінская № 1
2. Буслейка Вера Барысаўна Кіраўская № 5
3. Вялікая Галіна Мікалаеўна Школьная № 27
4. Губаш Уладзімір Аляксандравіч Талстоўская № 3
5. Дзімітрук Сяргей Паўлавіч Чыгуначная № 28
6. Ярмак Сяргей Васільевіч Негарэльская № 18
7. Зуеў Дзмітрый Леанідавіч Путчынская№ 14
8. Клiмаш Юрый Пятровіч Петкавіцкая № 16
9. Колас Дзмітрый Анатольевіч Гарбузоўская № 20
10. Каласоўская Наталля Анатольеўна Лермантаўска № 6
11. Караневіч Уладзімір Уладзіміравіч Зялёная № 30
12. Коршун Ларыса Міхайлаўна Першаленінская № 2
13. Кузняцоў Сяргей Мікалаевіч Купалаўская № 29
14. Кулакоўскі Ігар Міхайлавіч Бароўская № 15
15. Курак Міхаіл Васільевіч Дабрынеўская № 17
16. Кургановіч Дзмітрый Міхайлавіч Пушкінская № 7
17. Ліпскі Анатоль Пятровіч Дземідавіцкая № 13
18. Ліс Людміла Паўлаўна Астроўская № 11
19. Матросаў Міхаіл Анатольевіч Заводская № 24
20. Майсейчык Галіна Казіміраўна Камсамольская № 26
21. Прохараў Аляксей Мікалаевіч Станькаўская № 21
22. Радкевіч Жанна Мікалаеўна Энэргетыкаўская № 19
23. Самкоў Сяргей Валер'евіч Усходняя № 12
24. Саракач Аляксандр Іванавіч Коласаўская № 25
25. Скарабагаты Яўген Валер'евіч Першамайская № 8
26. Станілевіч Павел Леанідавіч Грычынская № 23
27. Шамаль Ігар Аляксандравіч Карла Маркса № 4
28. Шык Кірыл Іванавіч Чарніцыўшчынская№ 22
29. Шыманская Людміла Аляксандраўна Пратасаўская № 10
30. Шука Леанід Пятровіч Дзяржынская № 9
Апошняя змена 06.01.2019
Карта раёна
Интернет-премия «Тибо-2019»